MATERIAŁY BUDOWLANE W NAJLEPSZYCH CENACH

Sprzedaż na Raty!

materiały budowlaneWszystkie dostępne u nas produkty możesz zakupić już dziś korzystając z atrakcyjnej formy finansowania swoich zakupów. Oferujemy atrakcyjne oprocentowanie kredytów nawet do 80 000 zł. Płatność możesz rozłożyć nawet na 60 korzystnych dla Twojego portfela rat. Bez zbędnych formalności i wizyt w banku – wszystko załatwisz u nas na miejscu! Nie odkładaj swoich zakupów na przyszłość – zrób je już dziś!. O szczegóły pytaj sprzedawców. Dzięki współpracy z bankami jesteśmy również w stanie zaoferować pomoc w znalezieniu korzystnej oferty dla kredytów powyżej kwoty 80 000 zł jak i kredytów hipotecznych.

Skład budowlany MARCO, oferuje Państwu materiały budowlane najlepszej jakości. Doskonale wiemy, jak poważną inwestycją jest budowa domu, dlatego współpracując z nami możecie liczyć Państwo na fachowe doradztwo w każdym zakresie.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów budowlanych m.in. materiały murowe i konstrukcyjne, bloczki fundamentowe, stropy, pokrycia dachowe, styropian, parapety, okna i dachy, drzwi oraz akcesoria i materiały wykończeniowe.