MATERIAŁY BUDOWLANE W NAJLEPSZYCH CENACH
Koparko ładowarka lubartów parczew

fot. pixabay.com cc0 | Jarmoluk – Koparkoładowarka, to ogromna oszczędność czasu podczas każdej budowy.

Usługi koparko ładowarką

Oferujemy usługi koparko ładowarką w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji uzyskasz w siedzibie firmy lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Świadczymy kompleksowe roboty ziemne z wykorzystaniem koparko ładowarki. Wykonamy m.in:

  • wykopy pod fundamenty
  • wykopy pod instalacje i przyłącza wodne
  • niwelacje terenu i przygotowanie placu pod budowę
  • wykopywanie rowów

Wszelkie roboty ziemne wykonujemy sprawnie, solidnie i w najlepszej cenie. Indywidualne podejście do klienta i szybki czas realizacji usług – sprawia że nasza koparko ładowarka chętnie wybierana jest przez zadowolonych klientów. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Działamy na terenie miejscowości Lubartów, Parczew, Skrobów, Ostrów Lubelski, Radzyń Podlaski, Niemce i innych w romieniu kilkudziesięciu km od Lubartowa.

Koparko ładowarka – jak skorzystać?

Aby, skorzystać z usług koparki odwiedź naszą firmę w Szczekarkowie pod Lubartowem lub zadzwoń i ustalmy szczegóły.

 

Wszelkie potrzebne informacje kontaktowe odnajdziesz w zakładce kontakt.

Skład budowlany MARCO, oferuje Państwu materiały budowlane najlepszej jakości. Doskonale wiemy, jak poważną inwestycją jest budowa domu, dlatego współpracując z nami możecie liczyć Państwo na fachowe doradztwo w każdym zakresie.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów budowlanych m.in. materiały murowe i konstrukcyjne, bloczki fundamentowe, stropy, pokrycia dachowe, styropian, parapety, okna i dachy, drzwi oraz akcesoria i materiały wykończeniowe.